پرگاس آراگستر رها

شرکت تجهیزات پزشکی رهآرا

شما اینجایید، عالیه !

برای اینکه به شما بگوییم چرا مجموعه ی درستی را انتخاب کرده اید خیلی هیجان زده ایم.

شرکت تجهیزات پزشکی پرگاس آراگستر رها با نام تجاری (برند ثبت شده) رهآرا  با کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان، اداره کل تجهیزات پزشکی و اخذ نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر سراسر دنیا و مشارکت با شرکای تجاری در کشورهای حوزه خلیج فارس فعالیت خود را آغاز نموده است.

رهآرا متشکل از دپارتمان هایی نظیر؛ تحقیق و توسعه (R&D)، بازرگانی، فروش، آموزش، فنی و مهندسی می باشد که با بهره مندی از کادری مجرب در زمینه صادرات و واردات بروزترین دستگاه های جوان سازی پوست، لیزر رفع موهای زائد، لاغری و تخصصی زنان آمادگی خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مراکز درمانی و جامعه پزشکان اعلام می دارد.

ما با مسئولیت پذیری، تلاش و پشتکار، خود را به عنوان برترین شرکت در زمینه ی خدمات پس از فروش در سریعترین زمان ممکن معرفی نموده ایم، زیرا اعتقاد ما برتری خدمات پس از فروش نسبت به فروش می باشد.

هدف ما همواره ساخت شرکتی است که آن را دوست داشته باشید.

دستاوردها

شرکت رهآرا طی سالها فعالیت خود، با گردآوری کارشناسان و متخصصانی با تجربه و پویا تلاش نموده ضمن حضور در کنگره های داخلی و خارجی و با تکیه بر صداقت و مشتری مداری با جذب بیش از ۴۰۰۰ پزشک در زمینه های مشاوره، فروش، آموزش و خدمات پس از فروش رضایتمندی شما عزیزان را کسب نماید.

هم اکنون مفتخریم اعلام نماییم با داشتن شعبات؛ مرکزی (تهران)، غرب کشور (اهواز) و خلیج فارس (دبی  امارات) در جهت شناسایی بسترهای مطلوب پوست و زیبایی، معرفی پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، ارتباط مستمر با مراکز علمی و دانشگاهی و همچنین بهره گیری مداوم از نظریات پزشکان گرامی در راستای ارتقاء سطح دانش جامعه پزشکی گامی بلند برداریم.

√ امید است در مسیر رو به تعالی خود در عرصه تجهیزات پزشکی با عنایت بر کار گروهی و نوآوری کارکنان همواره در مسیر اعتلای خویش و شما مشتریان ارجمند گام بر داریم.