درباره شرکت رهآرا

شما اینجایید ! عالیه !

برای اینکه به شما بگوییم چرا مجموعه ی درستی را انتخاب کرده اید خیلی هیجان زده ایم …

شرکت تجهیزات پزشکی پرگاس آراگستر رها با برند ثبتی رهارا   با کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان ، اداره کل تجهیزات پزشکی و اخذ نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر سراسر دنیا  و مشارکت با شرکای تجاری در کشورهای حوزه خلیج فارس فعالیت خود را آغاز نموده است .

رهآرا متشکل از دپارتمان هایی نظیر ؛ تحقیق و توسعه (R&D) ، بازرگانی ، فروش ، آموزش ، فنی و مهندسی می باشد که با بهره مندی از کادری مجرب در زمینه صادرات و واردات بروز ترین دستگاه های جوان سازی پوست ، لیزر رفع موهای زائد ، تخصصی زنان و لاغری آمادگی خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مراکز درمانی و جامعه پزشکان اعلام می دارد.

ما با مسئولیت پذیری ، تلاش و پشتکار ، خود را بعنوان برترین شرکت در زمینه ی خدمات پس از فروش در سریعترین زمان ممکن معرفی نموده ایم ، زیرا اعتقاد ما برتری خدمات پس از فروش نسبت به فروش می باشد .

هدف ما همواره ساخت شرکتی است که آن را دوست داشته باشید

دستاوردها

شرکت رهآرا طی سالها فعالیت خود ، با گردآوری کارشناسان و متخصصانی با تجربه و پویا تلاش نموده ضمن حضور در کنگره های داخلی و خارجی و با تکیه بر صداقت و مشتری مداری با جذب بیش از ۴۰۰۰ پزشک در زمینه های مشاوره ، فروش ، آموزش و خدمات پس از فروش رضایتمندی شما عزیزان را کسب نماید .

هم اکنون مفتخریم اعلام نماییم با داشتن شعبات ؛ مرکزی (تهران) ، غرب کشور ( اهواز) و خلیج فارس (دبی  امارات) در جهت شناسایی بسترهای مطلوب پوست و زیبایی ، معرفی پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا ، ارتباط مستمر با مراکز علمی و دانشگاهی و همچنین بهره گیری مداوم از نظریات پزشکان گرامی در راستای ارتقاء سطح دانش جامعه پزشکی گامی بلند برداریم .

√ امید است در مسیر رو به تعالی خود در عرصه تجهیزات پزشکی با عنایت بر کار گروهی و نوآوری کارکنان همواره در مسیر اعتلای خویش و شما مشتریان ارجمند گام بر داریم.