کاور مقاله جوانسازی

معرفی چند مورد از بهترین دستگاه‌ های جوان سازی پوست در ایران ۲۰۲۴

بهترین دستگاه‌ های جوان سازی پوست در ایران کدامند؟ برای جوانسازی پوست کدام یک از دستگاه‌های رایج و موجود در بازار ترجیح می‌دهید؟ هر کدام از دستگاه‌هایی که ما آنها را با عنوان دستگاه جوانسازی پوست می‌شناسیم، ویژگی‌های مختص به خودشان را دارند و می‌توانند مشکلات مختلفی از جمله چین و چروک‌ها بر روی پوست صورت و بدن را از بین ببرند. این دستگاه ها از تنوع بالای برخوردار هستند، به طوری که امروزه در کلینیک‌های زیبایی و پزشکی نمونه‌های مختلف و متنوعی از آنها را خواهید دید که با کارایی‌ های متفاوت مورد استفاده قرار می‌ گیرند، یعنی انتخاب کردن نوع دستگاه جوان سازی پوست قطعاً به مشکلی بستگی دارد که بر روی پوست ایجاد شده است. در این مقاله به معرفی و مقایسه دستگاه‌ های جوانسازی پوست در سال ۲۰۲۴ می‌ پردازیم، با ما همراه باشید.

دستگاه های جوان سازی مطرح با استاندارد های جهانی

اگر به دنبال آشنایی انواع دستگاه‌ های جوان سازی پوست هستید، مهمترین و رایج‌ترین این دستگاه‌ها در حال حاضر در ایران و البته در کشور هایی که سرانه اعمال زیبا سازی و جوان سازی در آنها بیشتر از بقیه صورت می گیرد ، عبارتند از:

دستگاه آر اف ۱۰Therma

از بهترین راه‌ها جهت کاهش دادن چروک‌های موجود بر روی پوست استفاده از یک دستگاه لیفت مانند دستگاه آر اف ۱۰Therma  می‌باشد. این دستگاه در واقع یک روش جذاب جهت جوان سازی پوست و از بین بردن پیری آن می‌باشد که در حال حاضر جایگزین برخی از شیوه‌های جراحی شده است. در این دستگاه، جوانسازی به وسیله امواج رادیویی و با ایجاد فرکانس بالا انجام می‌شود، حتی دستگاه قادر است سرعت جریان خون در قسمت پوست را افزایش داده و به این طریق بسیاری از چروک‌ های پوستی را از بین ببرد.

دستگاه هایفوتراپی

دستگاه های هایفوتراپی نیز از دیگر دستگاه‌های رایج جهت جوانسازی پوست می‌باشند که با استفاده کردن از برخی امواج اولتراسوند و با فرکانس بسیار بالا کار می‌کنند. این دستگاه تولید کلاژن را تحریک کرده و به این شیوه یعنی با افزایش دادن تولید کلاژن جوانسازی پوست را رقم می‌زند. دستگاه هایفوتراپی انواع مختلفی مانند دستگاه هایفو ۱۰Thera  و دستگاه هایفو One Thera  دارد که هر کدام ویژگی خاصی داشته و مشکلات مختلفی در سطح پوست را برطرف می‌کنند. جوانسازی پوست صورت با استفاده کردن از چنین دستگاهی در واقع یک روش غیر تهاجمی می‌باشد که هیچ گونه نیازی به روند بیهوشی ندارد، یعنی می‌توان در کوتاه‌ترین زمان این روش را در کلینیک‌های زیبایی انجام داد. بیمار در روند درمان نیز هیچ گونه سوزش، درد یا عارضه‌ای را احساس نمی‌کند. این دستگاه جزو بهترین دستگاه‌های جوان سازی پوست می‌باشد.

دستگاه RF فرکشنال و حرارتی Ten Hi

از دیگر دستگاه‌های پراستفاده جهت جوانسازی پوست دستگاه آر اف فرکشنال می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان چین و چروک‌های پوست را کم کرده، تولید کلاژن را تحریک کرد، بسیاری از منافذ پوستی را برطرف کرده و به ترمیم جای زخم پرداخت. انواع مختلف آن نیز شامل دستگاه RF  فرکشنال Recell Ice،  دستگاه RF  فرکشنال و حرارتی Ten Hi  می‌باشد که مزیت‌های زیادی دارند و اثربخشی بسیار خوب و بالایی را در روند جوان سازی پوست از خود نشان می‌دهند. در واقع یکی از بهترین دستگاه‌های جوان سازی پوست دستگاه آر اف فرکشنال می‌باشد که از دو قسمت سوزنی یا نیدلینگ و فرکشنال ساخته شده است. سوزن یا نیدلی که در این دستگاه تعبیه شده است، می‌تواند در پوست کانال‌هایی را ایجاد کرده و موجب انتشار یافتن امواج رادیو فرکانسی به قسمت‌های عمقی آن شود. در این حالت می‌تواند به بهترین شکل سلول‌های مرده را کاملاً پاکسازی کرده و با تحریک کردن سلول‌های فیبروبلاست ساخت الاستین و کلاژن بیشتر را موجب شود.

دستگاه لاغری و جوانسازی Comfort Line

این دستگاه‌ها نیز جز بهترین دستگاه‌های جوانسازی پوست محسوب می‌شوند که می‌توانند علاوه بر از بین بردن پف و سیاهی زیر چشم، جهت جوانسازی و لاغر سازی پوست نیز به شما کمک کند.

دستگاه کربوکسی carboxy

یکی دیگر از دستگاه‌ها جهت جوانسازی پوست کربوکسی می‌باشد که با گاز کربن دی اکسید کار می‌کند، یعنی ابتدا این گاز به داخل پوست وارد شده، بافت‌ها و سلول‌های مرده را کاملاً از بین برده و چین و چروک را درمان می‌کند. از دیگر مزیت‌های این دستگاه کاهش چربی‌های موضعی، سیاهی دور چشم، کاهش سلولیت و غیره می‌باشد. یکی از انواع دستگاه‌های کربوکسی نیز نوع دستگاه کربوکسی پلاس – Carbo+  است که کاربرد زیادی در کلینیک‌های جوان سازی پوست دارد و از جمله بهترین دستگاه‌های جوان سازی پوست محسوب می‌شود.

دستگاه های میکرودرم

میکرودرم‌ها امروزه در سه نوع متفاوت میکرودرم کلینیکی، خانگی و سالنی استفاده می‌شوند و جهت برطرف کردن مشکلات پوستی تاثیرات فوق العاده‌ای را بر جای گذاشته‌اند. این دستگاه دارای یک سری دایره‌ای شکل می‌باشد که با حرکت کردن بر روی پوست می‌تواند تمامی سلول‌های مرده را به طور کامل از بین برده و حتی جریان گردش خون را افزایش دهد، به همین دلیل است که به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد و از جمله دستگاه‌های می‌باشد که استفاده از آن رواج چشمگیری پیدا کرده است.

دستگاه های هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی نیز مانند دیگر دستگاه‌های معرفی شده در روند جوان سازی و پاکسازی پوست موثر است که از دو عنصر آب و اکسیژن در این کار استفاده می‌کند، یعنی با ورود آب و اکسیژن به داخل پوست گردش خون تحریک شده و در نهایت آبرسانی به پوست افزایش پیدا می‌کند و بسیاری از ضایعات پوستی نیز از بین می‌رود، علاوه بر اینکه این دستگاه جهت لایه برداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و جزو بهترین دستگاه‌های جوانسازی پوست معرفی شده است، چون از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نمی‌کند، علاوه بر این موارد دستگاه‌های دیگری مانند دستگاه پلاسما فرکشنال اسپارکس – Sparx  و دستگاه پلاسما Plapen Dual  نیز کارهای مشابهی انجام می‌دهند و به وفور در کلینیک‌های زیبایی استفاده می‌شوند.

دستگاه‌ های جوان سازی پوست

کدام دستگاه جوان سازی برای من بهترین انتخاب است؟

در این مقاله به معرفی و مقایسه چندین نمونه از دستگاه‌های جوان سازی پوست پرداختیم که در حال حاضر جهت فرایند جوان سازی و از بین بردن چروک‌های پوستی در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که البته دارای ساختار متفاوتی هستند و حتی عملکرد آنها نیز بر روی مشکلات مختلف پوستی با یکدیگر متفاوت می‌باشد، بنابراین استفاده کردن از هر کدام از آنها بسته به نوع کاربری مد نظر شمابستگی دارد که بر روی پوست شما ایجاد شده است. در سایت …. بیشتر با انواع و اقسام دستگاه‌های جوانسازی پوست آشنا شوید.

سخن آخر

در این پست کوشیده ایم که برای شما مخاطب گرامی به بیانی شیوا و ساده، برخی از انواع دستگاه های جوان سازی پوست در ایرانو معرفی کنیم. درواقع الان دستگاه هایی که اطلاع از جزئیات آنها نیاز به دانش زمینه ای و تجربه و تخصص دارد را شناخته ایم. و دریافته ایم که چرا این دستگاه ها به عنوان بهترین های ایران معرفی شده اند. خوشبختانه مجموعه تخصصی و بین المللی رهاآرا با سال ها تجربه و اعتبار در این زمینه، آماده تامین کالای مورد نظر شما در ابعاد خرده و جزئی می باشد. و برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره رایگان می توانید از ظریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، با کارشناسان و مشاورین مجموعه در ارتباط باشید. با تشکر از همراهی شما مخاطب گرامی، امیدواریم مطالب این وب سایت برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشیم نیاز شما را برطرف کرده باشیم.

 

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط